GENEL SORULAR

TEMALARI VE EKLENTİLERİ KAÇ SİTEDE KULLANABİLİRİM?

İstediğiniz kadar. Eklentiler ve temalar GPL lisanslıdır, böylece bunları istediğiniz kadar sitede istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLERİ NE KADAR SÜREYLE KULLANABİLİRİM?

Sınırsız. Web sitemizdeki ürünlerde alan adına lisanslama yoktur, GPL lisansı mevcuttur. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

FİYATLAR NEDEN BU KADAR DÜŞÜK?

 • Web sitemizde satışa sunulan ürünler GPL lisanslıdır.
 • Ürünleri yazarlarından GPL lisansıyla satın alıyoruz ve dağıtım hakkına sahibiz.
 • Müşterilerimiz bizi sürekli destekledikleri için ürün fiyatlarını minimal düzeyde tutuyoruz.
 • İndirdiğiniz ürünler için lisans anahtarları sağlamayız.
 • Lisans anahtarı ürünlere dâhil olarak gelmektedir, lisans anahtarı istemeyen temalarda lisans anahtarı eklenmesine gerek yoktur.
 • Web sitemizde satışa sunulan ürünlerin geliştiricileri değiliz, bu yüzden teknik destek hizmetimiz kısıtlıdır. Müşterilerimize özel bir destek sistemimiz vardır, 7/24 teknik destek sağlıyoruz.
 • Ürünlerin işlevselliğini değiştirmiyoruz ve geliştirici hatalarını düzeltmiyoruz.

WEB SİTENİZDEKİ ÜRÜNLER ORİJİNAL Mİ?

 • Web sitemizde satışı yapılan tüm ürünler %100 orijinaldir. Kendi temamız da GPL lisanslıdır. Dosyalarda herhangi bir değişiklik kesinlikle yapmayız.
 • Tüm temaları ve eklentileri üreticilerin web sitesinden indiriyoruz, web sitemize yüklüyoruz.
 • Üçüncü taraf kaynaklardan indirilen hiçbir ürünü satmayız.
 • Web sitemizdeki ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

TEMALARI VE EKLENTİLERİ NASIL GÜNCELLEYEBİLİRİM?

Web sitemizdeki ürünleri belirli aralıklar ile güncelliyoruz. En son güncelleme listesini buradan inceleyebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünü güncellemeniz gerekiyorsa, dosyaları web sitemizden indirmeli ve güncellemeyi manuel olarak yapmalısınız. Otomatik güncellemeler almak istiyorsanız, ürünü doğrudan geliştiriciden satın almalısınız.

Genellikle her gün yeni ürünler ekliyor ve mevcut ürünlerin yeni versiyonlarını yayınlıyoruz. Ürünleri hemen güncellemediğimizi ve her ürünün son sürümünün de ekleneceğine dair garanti vermediğimizi unutmayınız.

ÜRÜNLERİN YENİ SÜRÜMÜNÜ TALEP EDEBİLİR MİYİM?

Evet, talebinizi bize iletebilirsiniz ve en kısa sürede ürünleri sizin için güncellemekten memnuniyet duyarız. Lütfen her ürünün son sürümünün ekleneceğine dair bir garanti vermediğimizi unutmayınız.

GÜNCELLEME VE LİSANS

LİSANS ANAHTARI SAĞLIYOR MUSUNUZ?

Lisans anahtarlarını satmıyoruz, kiralamıyoruz ve onaylamıyoruz. Web sitemizde satışta olan tüm ürünler Genel Kamu Lisansı (GPL) altında lisanslıdır. Yalnızca üreticiden otomatik güncelleme ve desteğe ihtiyacınız varsa, lisans anahtarlarına ihtiyacınız vardır.

ÜRÜNLERİ LİSANS ANAHTARI OLMADAN KULLANMAK YASAL MIDIR?

Evet, yasaldır. Web sitemizdeki tüm dijital ürünler GNU GPL lisansı altında yayınlanmaktadır.

GÜNCELLEME VE LİSANS AKTİVASYONUYLA İLGİLİ UYARILARI NASIL KAPATABİLİRİM?

Lütfen bu uyarıları dikkate almayın. Geliştiriciler, eklentilerin ve temaların otomatik olarak güncellenmesi için sizden kayıt olma talebinde bulunur. Bu uyarılar eklentilerin ve temaların çalışmasını engellemez. Buradaki eklenti ile bu uyarıları kapatabilirsiniz.

GPL LİSANSI NEDİR?

Kısaca GPL Lisansı, satın alınan ürünlerin sınırsız kullanım haklarının olduğu lisanstır. Detaylı açıklamasını okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN LİSANS ANAHTARI İSTİYOR NE YAPMALIYIM?

Lütfen bu uyarıları dikkate almayın. Geliştiriciler, eklentilerin ve temaların otomatik olarak güncellenmesi için sizden kayıt olma talebinde bulunur. Bu uyarılar eklentilerin ve temaların çalışmasını engellemez. Buradaki eklenti ile bu uyarıları kapatabilirsiniz.

KURULUM HİZMETİ

ÜCRETSİZ KURULUM HAKKIMI NASIL KULLANABİLİRİM?

Siparişinizin ödemesini yaptıktan sonra temamarketi.net/destek bölümünden kurulum yeni bir destek talebi oluşturabilirsiniz.Ücretsiz kurulum hakkı 1 defaya mahsustur. Ek kurulum ücreti 9,90 TL'dir.

KURULUMLAR NE KADAR SÜREDE TAMAMLANIYOR?

Genellikle birkaç saat içinde eksiksiz tamamlanarak kullanım kılavuzu gönderilir. Ancak gün içindeki yoğunluğa bağlı kalarak maksimum kurulum süresini 24 saat olarak belirledik.